| Ražotāja daļas numurs : | US5KC-HF |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Comchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE GEN PURP 800V 5A DO214AB |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | US5KC-HF(1).pdfUS5KC-HF(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | US5KC-HF |
|---|---|
| Ražotājs | Comchip Technology |
| Apraksts | DIODE GEN PURP 800V 5A DO214AB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | US5KC-HF(1).pdfUS5KC-HF(2).pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1.65 V @ 5 A |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 800 V |
| Tehnoloģija | Standard |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-214AB (SMC) |
| Ātrums | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Reverss atkopšanas laiks (trr) | 75 ns |
| Iepakojums / lieta | DO-214AB, SMC |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darba temperatūra - savienojums | -55°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 5 µA @ 800 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 5A |
| Ietilpība @ Vr, F | 50pF @ 4V, 1MHz |
| Pamatprodukta numurs | US5K |








DIODE GEN PURP 800V 5A SMC

DIODE GP 800V 5A SMB/DO-214AA
MOSFET N-CH 30V 1.5A TUMT5
DIODE GEN PURP 1KV 5A DO214AB
DIODE GEN PURP 600V 5A DO214AB

Interface
MOSFET 2N-CH 30V 1.5A TUMT5

DIODE GP 600V 5A SMB/DO-214AA

DIODE GP 1KV 5A SMB/DO-214AA
MOSFET P-CH 20V 1A TUMT5