| Ražotāja daļas numurs : | SS56F-HF |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Comchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMAF |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SS56F-HF(1).pdfSS56F-HF(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SS56F-HF |
|---|---|
| Ražotājs | Comchip Technology |
| Apraksts | DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMAF |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SS56F-HF(1).pdfSS56F-HF(2).pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 700 mV @ 5 A |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 60 V |
| Tehnoloģija | Schottky |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SMAF |
| Ātrums | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | DO-214AC, SMA |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darba temperatūra - savienojums | -55°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 1 mA @ 60 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 5A |
| Ietilpība @ Vr, F | 300pF @ 4V, 1MHz |
| Pamatprodukta numurs | SS56 |








Diodes - Rectifiers - Single SMA

DIODE SCHOTTKY 60V 5A SMBF
DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO214AB
Diodes - Rectifiers - Single SMA
DIODE SCHOTTKY 60V 5A DO214AA
Diodes - Rectifiers - Single SMB
Diodes - Rectifiers - Single SMC
5A, 60V, SCHOTTKY RECTIFIER
LABEL HOLDERS, 5X8", FULL SELF A

DIODE SCHOTTKY 60V 5A