| Ražotāja daļas numurs : | ES3JC-HF |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Comchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AB |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ES3JC-HF.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ES3JC-HF |
|---|---|
| Ražotājs | Comchip Technology |
| Apraksts | DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ES3JC-HF.pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1.68 V @ 3 A |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 600 V |
| Tehnoloģija | Standard |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-214AB (SMC) |
| Ātrums | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Reverss atkopšanas laiks (trr) | 35 ns |
| Iepakojums / lieta | DO-214AB, SMC |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darba temperatūra - savienojums | -55°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 5 µA @ 600 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 3A |
| Ietilpība @ Vr, F | 40pF @ 4V, 1MHz |
| Pamatprodukta numurs | ES3J |







DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AB

DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AB
Diodes - Rectifiers - Single SMB
DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AA
DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AA
DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AA
DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AB
Diodes - Rectifiers - Single SMC
DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AA