| Ražotāja daļas numurs : | ES2CB-HF |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Comchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE GP 150V 2A SMB/DO-214AA |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ES2CB-HF.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ES2CB-HF |
|---|---|
| Ražotājs | Comchip Technology |
| Apraksts | DIODE GP 150V 2A SMB/DO-214AA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | ES2CB-HF.pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1 V @ 2 A |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 150 V |
| Tehnoloģija | Standard |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SMB/DO-214AA |
| Ātrums | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Reverss atkopšanas laiks (trr) | 35 ns |
| Iepakojums / lieta | DO-214AA, SMB |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darba temperatūra - savienojums | -55°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 5 µA @ 150 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 2A |
| Ietilpība @ Vr, F | 40pF @ 4V, 1MHz |
| Pamatprodukta numurs | ES2C |







DIODE GEN PURP 150V 2A DO214AC
DIODE GEN PURP 150V 2A DO214AA
PDFRFQ
Interface
Diodes - Rectifiers - Single SMA
DIODE GEN PURP 150V 2A DO214AA
PDFRFQ
Diodes - Rectifiers - Single SMB
DIODE GEN PURP 150V 2A DO214AA
DIODE GEN PURP 150V 2A DO214AC
DIODE GEN PURP 150V 2A DO214AC
DIODE GEN PURP 150V 2A SMA