| Ražotāja daļas numurs : | CGRC306-G |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Comchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE GEN PURP 800V 3A DO214AB S |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CGRC306-G.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CGRC306-G |
|---|---|
| Ražotājs | Comchip Technology |
| Apraksts | DIODE GEN PURP 800V 3A DO214AB S |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CGRC306-G.pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1.1 V @ 3 A |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 800 V |
| Tehnoloģija | Standard |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-214AB (SMC) |
| Ātrums | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | DO-214AB, SMC |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darba temperatūra - savienojums | 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 5 µA @ 800 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 3A |
| Ietilpība @ Vr, F | - |
| Pamatprodukta numurs | CGRC306 |







DIODE GEN PURP 1KV 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AB S

DIODE GEN PURP 50V 5A DO214AB
DIODE GEN PURP 100V 5A DO214AB
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB S
DIODE GEN PURP 200V 3A DO214AB S
DIODE GEN PURP 400V 3A DO214AB
DIODE GEN PURP 1KV 3A DO214AB SM
DIODE GEN PURP 600V 3A DO214AB S
DIODE GEN PURP 800V 3A DO214AB S