| Ražotāja daļas numurs : | CDBP00340-G |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Comchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD723 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CDBP00340-G(1).pdfCDBP00340-G(2).pdfCDBP00340-G(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CDBP00340-G |
|---|---|
| Ražotājs | Comchip Technology |
| Apraksts | DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD723 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CDBP00340-G(1).pdfCDBP00340-G(2).pdfCDBP00340-G(3).pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 370 mV @ 1 mA |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 30 V |
| Tehnoloģija | Schottky |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOD-723 |
| Ātrums | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | SOD-723 |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darba temperatūra - savienojums | 125°C (Max) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 500 nA @ 30 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 30mA |
| Ietilpība @ Vr, F | 2pF @ 1V, 1MHz |
| Pamatprodukta numurs | CDBP00340 |








DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123S

COVER FOR CDB DISTRIBUTION BLOCK

DIODE SCHOTTKY 80V 2A SOD123S

DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD723
DIODE SCHOTTKY 30V 30MA SOD723

DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD723
DIODE SCHOTTKY 40V 30MA 0402C

DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD723

DIODE SCHOTTKY 40V 2A SOD123S

DIODE SCHOTTKY 50V 2A SOD123S