| Ražotāja daļas numurs : | ACPDQC2V5U-HF |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Comchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 10000 pcs Stock |
| Apraksts : | AUTOMOTIVE DIODE ESD 2.5VWM 7VC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | ACPDQC2V5U-HF.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | ACPDQC2V5U-HF |
|---|---|
| Ražotājs | Comchip Technology |
| Apraksts | AUTOMOTIVE DIODE ESD 2.5VWM 7VC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | 10000 pcs |
| Datu lapas | ACPDQC2V5U-HF.pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 2.5V (Max) |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 15V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 4V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0402C/SOD-923F |
| Sērija | Automotive, AEC-Q101 |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 165W |
| Iepakojums / lieta | 0402 (1006 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 11A (8/20µs) |
| Jauda @ Frekvence | 90pF @ 1MHz |
| Pieteikumi | Automotive |







TVS DIODE 24VWM 44V 0402C/SOD923
AUTOMOTIVE DIODE ESD 5VWM 15VC 0
AUTOMOTIVE DIODE ESD 3.3VWM 5.5V
TVS DIODE 3.3VWM 9.8VC 0402C
TVS DIODE 5VWM 15V 0402C/SOD923F
AUTOMOTIVE DIODE ESD 16VWM 22VC

TVS DIODE 12VWM 22V 0402C/SOD923
AUTOMOTIVE DIODE ESD 2.5VWM 340W

TVS DIODE 3.3VWM 18VC 0402C

TVS DIODE 12VWM 25V 0402C/SOD923