| Ražotāja daļas numurs : | 17001208A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Comair Rotron |
| Krājumu stāvoklis : | 6 pcs Stock |
| Apraksts : | FAN AXIAL 24VDC GLD24B3-E3 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 17001208A.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 17001208A |
|---|---|
| Ražotājs | Comair Rotron |
| Apraksts | FAN AXIAL 24VDC GLD24B3-E3 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 6 pcs |
| Datu lapas | 17001208A.pdf |
| Platums | 38.10mm |
| Svars | - |
| Sprieguma diapazons | 16 ~ 32VDC |
| Spriegums - nominālā | 24VDC |
| Izbeigšana | 2 Wire Leads |
| Statiskais spiediens | - |
| Izmērs / Izmēri | Square - 127mm L x 127mm H |
| Sērija | Galaxy |
| RPM | 3300 RPM |
| Jauda (vatos) | 15.1 W |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Troksnis | 53.6dB(A) |
| Materiāls - rāmis | Aluminum |
| Materiāls - asmeņi | Plastic |
| Mūžs @ temp. | 60000 Hrs @ 70°C |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Iespējas | Auto Restart, Locked Rotor Protection |
| Ventilatora tips | Tubeaxial |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1.35A |
| Paturot tipa | Ball |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, cUL, UL |
| Gaisa plūsma | 150.0 CFM (4.20m³/min) |








FAN AXIAL 24VDC MDD24B1-E3

FAN AXIAL 48VDC JQD48B3-E3

FAN AXIAL 48VDC PQD48B3-E3

FAN AXIAL 12VDC MDD12B1-E3

FAN AXIAL 12VDC PQD12B3-E3
FAN AXIAL 48VDC GLD48B3-E3
FAN AXIAL 48VDC MDD48B1-E3

FAN AXIAL 24VDC PQD24B3-E3
FAN AXIAL 12VDC GLD12B3-E3
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB