| Ražotāja daļas numurs : | UP5-330-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Coiltronics (Eaton) |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | UP5-330-R(1).pdfUP5-330-R(2).pdfUP5-330-R(3).pdfUP5-330-R(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | UP5-330-R |
|---|---|
| Ražotājs | Coiltronics (Eaton) |
| Apraksts | FIXED IND 33UH 3A 66 MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | UP5-330-R(1).pdfUP5-330-R(2).pdfUP5-330-R(3).pdfUP5-330-R(4).pdf |
| Tips | Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.724' L x 0.591' W (18.40mm x 15.00mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | UNI-PAC™ 5 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | - |
| Induktīvās frekvences tests | 100 kHz |
| Induktivitāte | 33 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.295' (7.50mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 11MHz |
| DC pretestība (DCR) | 66mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 3 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 5.5A |







FIXED IND 220UH 1.2A 380MOHM SMD

FIXED IND 47UH 2.6A 86 MOHM SMD

FIXED IND 2.2UH 7.1A 14 MOHM SMD

FIXED IND 22UH 3.5A 47 MOHM SMD

FIXED IND 3.3UH 6.2A 18 MOHM SMD

FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD

FIXED IND 1.5UH 7.5A 12 MOHM SMD

FIXED IND 5.6UH 5.3A 20 MOHM SMD

FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM

FIXED IND 470UH 820MA 850MOHM SM