| Ražotāja daļas numurs : | SDQ25-101-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Coiltronics (Eaton) |
| Krājumu stāvoklis : | 8027 pcs Stock |
| Apraksts : | INDUCT ARRAY 2 COIL 98.57UH SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SDQ25-101-R(1).pdfSDQ25-101-R(2).pdfSDQ25-101-R(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SDQ25-101-R |
|---|---|
| Ražotājs | Coiltronics (Eaton) |
| Apraksts | INDUCT ARRAY 2 COIL 98.57UH SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 8027 pcs |
| Datu lapas | SDQ25-101-R(1).pdfSDQ25-101-R(2).pdfSDQ25-101-R(3).pdf |
| Tolerance | ±20% |
| Izmērs / Izmēri | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | SDQ |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Riteņu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Induktīvs - savienots sērijā | 394.3 µH |
| Induktīvs - savienots paralēli | 98.57 µH |
| Augstums | 0.098" (2.50mm) |
| DC izturība (DCR) - sērija | 4.02Ohm |
| DC izturība (DCR) - paralēla | 1Ohm |
| Pašreizējā piesātinātība - sērija | 203 mA |
| Pašreizējā piesātinātība - paralēli | 405 mA |
| Pašreizējais vērtējums - sērija | 249 mA |
| Pašreizējais vērtējums - Paralēli | 499 mA |







INDUCT ARRAY 2 COIL 82.81UH SMD
INDUCT ARRAY 2 COIL 6.25UH SMD
INDUCT ARRAY 2 COIL 490NH SMD
INDUCT ARRAY 2 COIL 1MH SMD
INDUCT ARRAY 2 COIL 970NH SMD
INDUCT ARRAY 2 COIL 14.79UH SMD
INDUCT ARRAY 2 COIL 150.2UH SMD
INDUCT ARRAY 2 COIL 1.35UH SMD
INDUCT ARRAY 2 COIL 9.8UH SMD
INDUCT ARRAY 2 COIL 8.41UH SMD