| Ražotāja daļas numurs : | SD3114-100-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Coiltronics (Eaton) |
| Krājumu stāvoklis : | 19032 pcs Stock |
| Apraksts : | FIXED IND 10UH 570MA 458MOHM SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SD3114-100-R(1).pdfSD3114-100-R(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SD3114-100-R |
|---|---|
| Ražotājs | Coiltronics (Eaton) |
| Apraksts | FIXED IND 10UH 570MA 458MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | 19032 pcs |
| Datu lapas | SD3114-100-R(1).pdfSD3114-100-R(2).pdf |
| Tips | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±30% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | SD3114 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 100 kHz |
| Induktivitāte | 10 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.055" (1.40mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| DC pretestība (DCR) | 458mOhm |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 570 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 780mA |








FIXED IND 15UH 480MA 650MOHM SMD
FIXED IND 8.2UH 570MA 408MOHM SM
FIXED IND 82UH 213MA 2.93OHM SMD
FIXED IND 100UH 213MA 3.3OHM SMD

FIXED IND 1UH 1.6A 58 MOHM SMD

FIXED IND 1.5UH 1.39A 77MOHM SMD
FIXED IND 10UH 570MA 458 MOHM
FIXED IND 6.8UH 680MA 291MOHM SM

FIXED IND 150UH 172MA 5.07OHM SM
FIXED IND 68UH 228MA 2.56OHM SMD