| Ražotāja daļas numurs : | MPIA4040R3-100-R | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Coiltronics (Eaton) | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 10UH 1.5A 213 MOHM SMD | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MPIA4040R3-100-R(1).pdfMPIA4040R3-100-R(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MPIA4040R3-100-R |
|---|---|
| Ražotājs | Coiltronics (Eaton) |
| Apraksts | FIXED IND 10UH 1.5A 213 MOHM SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MPIA4040R3-100-R(1).pdfMPIA4040R3-100-R(2).pdf |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.175" L x 0.160" W (4.45mm x 4.06mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | MPIA4040 |
| Vērtējumi | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Nonstandard |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Metal Composite |
| Induktīvās frekvences tests | 100 kHz |
| Induktivitāte | 10 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.071" (1.80mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| DC pretestība (DCR) | 213mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1.5 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 3.8A |







FIXED IND 3.3UH 2.6A 76 MOHM SMD
FIXED IND 1.2UH 4A 32 MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 3.4A 48 MOHM SMD
FIXED IND 4.7UH 2.2A 105MOHM SMD
FIXED IND 15UH 1.3A 285 MOHM SMD
FIXED IND 470NH 6.4A 13 MOHM SMD
FIXED IND 2.2UH 3.2A 58 MOHM SMD
FIXED IND 6.8UH 1.8A 158MOHM SMD
FIXED IND 22UH 1.1A 408 MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 3.8A 36 MOHM SMD