| Ražotāja daļas numurs : | GMC-200-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Coiltronics (Eaton) |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | GMC-200-R(1).pdfGMC-200-R(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | GMC-200-R |
|---|---|
| Ražotājs | Coiltronics (Eaton) |
| Apraksts | FUSE GLASS 200MA 250VAC 5X20MM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | GMC-200-R(1).pdfGMC-200-R(2).pdf |
| Sprieguma reitings - AC | 250 V |
| Izmērs / Izmēri | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Sērija | GMC |
| Reakcijas laiks | Medium Blow |
| Iepakojums / lieta | 5mm x 20mm |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Requires Holder |
| Kušanas temperatūra I²t | 0.032 |
| Drošinātāju tips | Cartridge, Glass |
| DC aukstā pretestība | 1.395 Ohms |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 200 mA |
| Krāsa | - |
| Breaking Capacity @ nominālais spriegums | 35A |
| Apstiprināšanas aģentūra | CSA, KC-MARK, UL |







FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM

UL MEDIUM TIME DELAY 5MM GLASS F

GMC 250MA BUSS FUSE
FUSE GLASS 3A 250VAC 5X20MM

GMC 2.5A BUSS FUSE

GMC 2.5A BUSS FUSE
FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM

GMC 200MA BUSS FUSE

GMC 2A BUSS FUSE
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM