| Ražotāja daļas numurs : | CTX500-2-52-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Coiltronics (Eaton) |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 500UH 3.1A 183 MOHM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CTX500-2-52-R(1).pdfCTX500-2-52-R(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CTX500-2-52-R |
|---|---|
| Ražotājs | Coiltronics (Eaton) |
| Apraksts | FIXED IND 500UH 3.1A 183 MOHM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CTX500-2-52-R(1).pdfCTX500-2-52-R(2).pdf |
| Tips | Toroidal |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Izmērs / Izmēri | 1.445" Dia x 0.583" W (36.70mm x 14.80mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | CTX |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | - |
| Iepakojums / lieta | Radial, Vertical (Open) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 75°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Iron Powder |
| Induktīvās frekvences tests | 100 kHz |
| Induktivitāte | 500 µH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Frekvence - pašrezolūcija | - |
| DC pretestība (DCR) | 183mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 3.1 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 3.3A |








FIXED IND 500UH 3.1A 183 MOHM TH

FIXED IND 50UH 10.5A 16.3MOHM TH

FIXED IND 500UH 1.7A 361 MOHM TH

FIXED IND 500UH 3.1A 183 MOHM TH

COMMON MODE CHOKE 230NH SMD

INDUCT ARRAY 2 COIL 60UH SMD
PROTONE TONE AND PROBE KIT
FIXED IND 500UH 1.7A 361 MOHM TH

FIXED IND 500UH 1.7A 361 MOHM TH
FIXED IND 50UH 10.5A 16.3MOHM TH