| Ražotāja daļas numurs : | BK/HTB-68I-R |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Coiltronics (Eaton) |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | BK/HTB-68I-R(1).pdfBK/HTB-68I-R(2).pdfBK/HTB-68I-R(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | BK/HTB-68I-R |
|---|---|
| Ražotājs | Coiltronics (Eaton) |
| Apraksts | FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | BK/HTB-68I-R(1).pdfBK/HTB-68I-R(2).pdfBK/HTB-68I-R(3).pdf |
| spriegums | 250V |
| Izbeigšanās stils | Quick Connect - 0.250' (6.3mm) |
| Sērija | HTB |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Orientācija | - |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Panel Mount |
| Fuseholder tipa | Holder |
| Drošinātāju tips | Cartridge |
| Drošinātāju izmēri | 0.25' Dia x 1.26' L (6.35mm x 32mm) |
| Lietošanai ar / saistītajiem produktiem | 3AG, 1/4' x 1-1/4' (SFE-20) |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 20 A |
| Kontaktmateriāls | - |
| Sazinieties ar Finish | - |








FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT

FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT

FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT

FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT

FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT

FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT

FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT

FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT

FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT

FUSE HLDR CART 250V 16A PNL MNT