| Ražotāja daļas numurs : | WM8750CLSEFL/R | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Cirrus Logic | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC STEREO CODEC FOR PORTABLE AUD | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | WM8750CLSEFL/R(1).pdfWM8750CLSEFL/R(2).pdfWM8750CLSEFL/R(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | WM8750CLSEFL/R |
|---|---|
| Ražotājs | Cirrus Logic |
| Apraksts | IC STEREO CODEC FOR PORTABLE AUD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | WM8750CLSEFL/R(1).pdfWM8750CLSEFL/R(2).pdfWM8750CLSEFL/R(3).pdf |
| Spriegums - Supply, Digital | 1.42V ~ 3.6V |
| Spriegums - Supply, Analog | 1.8V ~ 3.6V |
| Tips | Stereo Audio |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 32-QFN (5x5) |
| Sigma Delta | Yes |
| Sērija | - |
| S / N attiecība, ADC / DAC (db) Tipa | 95 / 98 |
| Izšķirtspēja (biti) | 24 b |
| Iepakojums / lieta | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 85°C |
| ADC / DAC skaits | 2 / 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Dynamic Range, ADC / DAC (db) Tipa | - |
| Datu saskarne | - |







IC CODEC STEREO PORTABLE 32QFN
IC CODEC STEREO PORTABLE 32QFN
IC CODEC VOICE/AUDIO 48QFN
IC CODEC STEREO PORTABLE 32QFN
IC STEREO CODEC FOR PORTABLE AUD
IC CODEC STEREO PORTABLE 32QFN
IC CODEC STEREO HQ LP 32QFN
IC CODEC STEREO HQ LP 32QFN
IC CODEC VOICE/AUDIO 48QFN

WM8761 - IC Stereo DAC