| Ražotāja daļas numurs : | WM7137IMSE/RV | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Cirrus Logic | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | WM7137IMSE/RV(1).pdfWM7137IMSE/RV(2).pdfWM7137IMSE/RV(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | WM7137IMSE/RV |
|---|---|
| Ražotājs | Cirrus Logic |
| Apraksts | MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | WM7137IMSE/RV(1).pdfWM7137IMSE/RV(2).pdfWM7137IMSE/RV(3).pdf |
| Sprieguma diapazons | 1.5 V ~ 3.7 V |
| Tips | MEMS (Silicon) |
| Izbeigšana | Solder Pads |
| Izmērs / Izmēri | 0.148' L x 0.118' W (3.76mm x 3.00mm) |
| Forma | Rectangular |
| Sērija | - |
| Jutīgums | -38dB ±1dB @ 94dB SPL |
| S / N attiecība | 62dB |
| Ostas atrašanās vieta | Bottom |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Izvades veids | Analog |
| Pretestība | 55 Ohms |
| Augstums (Maks.) | 0.047' (1.20mm) |
| Frekvences diapazons | 85 Hz ~ 10.6 kHz |
| Virziens | Omnidirectional |
| Pašreizējais - piedāvājums | 240 µA |







IC RFID 16KBIT F-RAM MEM GEN-2
IC MIC CMOS/MEMS BOTTM PORT 6LGA
MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
EVAL KIT FOR WM72016 915MHZ

MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
EVAL KIT FOR WM72016 915MHZ

MIC CMOS/MEMS ANALOG LGA

IC MIC CMOS/MEMS BOTTM PORT 3LGA

IC RFID 16KBIT F-RAM MEM GEN-2

MINI MEGAPAC