CFM60M150 attēlsCincon Electronics Co. LTD Attēls var būt pārstāvība.
CFM60M150
Kāpņu cena
10 pcs Stock
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : CFM60M150
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Cincon
Krājumu stāvoklis : 10 pcs Stock
Apraksts : AC/DC CONVERTER 15V 60W
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : CFM60M150.pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr CFM60M150
Ražotājs Cincon
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums 10 pcs
Datu lapas CFM60M150.pdf
Spriegums - izeja 6 -
Spriegums - izeja 5 -
Spriegums - izeja 4 -
Spriegums - izeja 3 -
Spriegums - izeja 2 -
Spriegums - izlaide 1 15V
Spriegums - Izolācija 4 kV
Spriegums - ievade 90 ~ 264 VAC
Tips Open Frame
Izmērs / Izmēri 4.00" L x 2.00" W x 1.10" H (101.6mm x 50.8mm x 27.9mm)
Sērija CFM60M (60W)
Jauda (vatos) 60W
Iesaiņojums Box
Darbības temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Rezultātu skaits 1
Montāžas tips Chassis Mount
Obligātā minimālā slodze -
Iespējas Universal Input
Efektivitāte 88%
Strāva - 1. izeja 4 A