| Ražotāja daļas numurs : | CFM60M150 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Cincon |
| Krājumu stāvoklis : | 10 pcs Stock |
| Apraksts : | AC/DC CONVERTER 15V 60W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CFM60M150.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CFM60M150 |
|---|---|
| Ražotājs | Cincon |
| Apraksts | AC/DC CONVERTER 15V 60W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 10 pcs |
| Datu lapas | CFM60M150.pdf |
| Spriegums - izeja 6 | - |
| Spriegums - izeja 5 | - |
| Spriegums - izeja 4 | - |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 15V |
| Spriegums - Izolācija | 4 kV |
| Spriegums - ievade | 90 ~ 264 VAC |
| Tips | Open Frame |
| Izmērs / Izmēri | 4.00" L x 2.00" W x 1.10" H (101.6mm x 50.8mm x 27.9mm) |
| Sērija | CFM60M (60W) |
| Jauda (vatos) | 60W |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | -20°C ~ 70°C (With Derating) |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Obligātā minimālā slodze | - |
| Iespējas | Universal Input |
| Efektivitāte | 88% |
| Strāva - 1. izeja | 4 A |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, cURus, FCC, TUV |
| Pieteikumi | ITE (Commercial), Medical |







AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 60W
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 36V 60W
AC/DC CONVERTER 5V 40W
AC/DC CONVERTER 3.3V 26W

AC/DC CONVERTER 3.3V 26W
AC/DC CONVERTER 12V 60W
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 30V 60W
AC/DC CONVERTER 3.3V 26W
AC/DC CONVERTER 48V 60W
AC/DC CONVERTER 24V 60W