| Ražotāja daļas numurs : | SDSC20GT2W |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | ChromeLED |
| Krājumu stāvoklis : | 10 pcs Stock |
| Apraksts : | DISPLAY 7SEG 0.20" SGL GRN 10SMD |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SDSC20GT2W.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SDSC20GT2W |
|---|---|
| Ražotājs | ChromeLED |
| Apraksts | DISPLAY 7SEG 0.20" SGL GRN 10SMD |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 10 pcs |
| Datu lapas | SDSC20GT2W.pdf |
| Viļņa garums - maksimums | 525nm |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 3.2V |
| Izmērs / Izmēri | 0.315" H x 0.283" W x 0.118" D (8.00mm x 7.20mm x 3.00mm) |
| Sērija | - |
| Jaudas izkliedes (maksimums) | 120mW |
| Iepakojums / lieta | 10-SMD, No Lead |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Simbolu skaits | 1 |
| Millicandela Reitings | 50mcd |
| Displeja tips | 7-Segment |
| Digit / Alfa izmērs | 0.20" (5.08mm) |
| Pašreizējais tests | 20mA |
| Bieza pin | Common Cathode |
| Krāsa | Green |
| Pamatprodukta numurs | SDSC20 |







DISPLAY 7SEG 0.28" SGL AMB 10SMD
DISPLAY 7SEG 0.28" SGL BLU 10SMD
DISPLAY 7SEG 0.20" SGL GRN 10SMD
DISPLAY 7SEG 0.20" SGL AMB 10SMD
DISPLAY 7SEG 0.20" SGL YLW 10SMD
DISPLAY 7SEG 0.28" SGL GRN 10SMD
SCREWDRIVER SLOTTED 1/4" 3.5"
DISPLAY 14SEG 0.4" SGL YELLOW 16
DISPLAY 7SEG 0.20" SGL RED 10SMD
DISPLAY 7SEG 0.20" SGL BLU 10SMD