| Ražotāja daļas numurs : | CTS4F-R27K |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Central Technologies |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | 0.27UH XIALSHIELDED INDUCTOR |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CTS4F-R27K.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CTS4F-R27K |
|---|---|
| Ražotājs | Central Technologies |
| Apraksts | 0.27UH XIALSHIELDED INDUCTOR |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CTS4F-R27K.pdf |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±10% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.160" Dia x 0.449" L (4.06mm x 11.40mm) |
| Aizsardzība | Shielded |
| Sērija | CTS4F |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 50 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | - |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 270 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Frekvence - pašrezolūcija | 400MHz |
| Iespējas | - |
| DC pretestība (DCR) | 90mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1.625 A |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | 1.625A |







0.39UH XIALSHIELDED INDUCTOR
0.39UH XIALSHIELDED INDUCTOR
0.33UH XIALSHIELDED INDUCTOR
0.27UH XIALSHIELDED INDUCTOR
0.22UH XIALSHIELDED INDUCTOR
0.18UH XIALSHIELDED INDUCTOR
0.22UH XIALSHIELDED INDUCTOR
0.47UH XIALSHIELDED INDUCTOR
0.33UH XIALSHIELDED INDUCTOR
0.18UH XIALSHIELDED INDUCTOR