| Ražotāja daļas numurs : | CTMC1812SF-R27M |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Central Technologies |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CTMC1812SF-R27M.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CTMC1812SF-R27M |
|---|---|
| Ražotājs | Central Technologies |
| Apraksts | SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CTMC1812SF-R27M.pdf |
| Tips | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 1812 |
| Izmērs / Izmēri | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | CTMC1812SF |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 40 @ 25.2MHz |
| Iepakojums / lieta | 1812 (4532 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ferrite |
| Induktīvās frekvences tests | 25.2 MHz |
| Induktivitāte | 270 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.134" (3.40mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 450MHz |
| Iespējas | - |
| DC pretestība (DCR) | 260mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 635 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |







SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR
SMD FERRITE CORE WW INDUCTOR