| Ražotāja daļas numurs : | CTM1F-R82M |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Central Technologies |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | .82UH AXIAL MOLDED INDUCTOR |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CTM1F-R82M.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CTM1F-R82M |
|---|---|
| Ražotājs | Central Technologies |
| Apraksts | .82UH AXIAL MOLDED INDUCTOR |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CTM1F-R82M.pdf |
| Tips | Molded |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | Axial |
| Izmērs / Izmēri | 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | CTM1F |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 28 @ 25MHz |
| Iepakojums / lieta | Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 105°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāls - kodols | Phenolic |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 820 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Frekvence - pašrezolūcija | 250MHz |
| Iespējas | - |
| DC pretestība (DCR) | 850mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 415 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |







TACKY MAT FRAME FOR 24"X36"
CABLE TIE HLDR DUAL SCREW #8 BLK
.82UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
AXIAL MOLDED INDUCTOR
.68UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
.82UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
CABLE TIE HLDR DUAL SCREW #8 BLK
.68UH AXIAL MOLDED INDUCTOR
CABLE TIE HLDR DUAL SCREW #8 WHT
CABLE TIE HLDR DUAL SCREW #8 WHT