| Ražotāja daļas numurs : | CPPX4-A7BR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Cardinal Components |
| Krājumu stāvoklis : | 700 pcs Stock |
| Apraksts : | PROG OSC BLANK 500KHZ-133MHZ |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CPPX4-A7BR |
|---|---|
| Ražotājs | Cardinal Components |
| Apraksts | PROG OSC BLANK 500KHZ-133MHZ |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 700 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 3 V ~ 5.5 V |
| Tips | XO (Standard) |
| Izkliedētu spektra joslas platums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm) |
| Sērija | FIPO™ CPP |
| Vērtējumi | - |
| Programmējams veids | Blank (User Must Program) |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) |
| Izeja | CMOS, TTL |
| Citi vārdi | 8008-00 CPPX4-A7BR-ND CPPX4-A7BR-XX.XXXNC CPPX4A7BR X4HS15 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Ražotāja standarta svina laiks | 2 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Augstums | 0.220" (5.60mm) |
| Funkcija | Enable/Disable, Standby |
| Frekvences stabilitāte (kopā) | - |
| Frekvences stabilitāte | ±50ppm |
| Detalizēts apraksts | XO (Standard) CMOS, TTL 500kHz ~ 133MHz Programmable Oscillator 3 V ~ 5.5 V Enable/Disable, Standby 8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can) |
| Strāva - piegāde (maks.) | 45mA |
| Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.) | 50µA |
| Bāzes rezonators | Crystal |
| Pieejamais frekvences diapazons | 500kHz ~ 133MHz |







XTAL OSC PROG XO TTL 5V 100PPM
PROG OSC BLANK 1MHZ-133MHZ CMOS
PROG OSC BLANK 500KHZ-133MHZ
OSC PROG BLANK 500KHZ-133MHZ
PROG OSC BLANK 500KHZ-133MHZ
OSC PROG BLANK 500KHZ-133MHZ

OSC PROG BLANK 500KHZ-133MHZ
PROG OSC BLANK 1MHZ-133MHZ CMOS
XTAL OSC PRG BLANK 500KHZ-133MHZ
XTAL OSC PROG BLANK 1MHZ-133MHZ