| Ražotāja daļas numurs : | CT3290RA-PRO |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Cal Test Electronics |
| Krājumu stāvoklis : | 4 pcs Stock |
| Apraksts : | OSCOPE PROBE X10 500MHZ 10M |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CT3290RA-PRO(1).pdfCT3290RA-PRO(2).pdfCT3290RA-PRO(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CT3290RA-PRO |
|---|---|
| Ražotājs | Cal Test Electronics |
| Apraksts | OSCOPE PROBE X10 500MHZ 10M |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 4 pcs |
| Datu lapas | CT3290RA-PRO(1).pdfCT3290RA-PRO(2).pdfCT3290RA-PRO(3).pdf |
| Spriegums - maks | CAT II 300V |
| Tips | Passive with Readout |
| Sērija | Cal Test |
| Pretestība - ieeja | 10M |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Ietilpst | BNC Adapter, Ground Lead, Insulating Tip, Sprung Hook, Rings, Trimmer Tool |
| Krāsa | Black and Gray |
| Ietilpība - ieeja | 8pF |
| Kabeļa garums | 51.181" (1300.00mm) |
| Pamatprodukta numurs | CT3290 |
| Joslas platums | 500MHz |
| Vājināšanās vērtība | 10:1 |







GATOR CLIP STEEL INSULATED 36A
OSCOPE PROBE X10 500MHZ 10M
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 4"

Crucial CT32G4RFD424A.36FD1 Comp
OSCOPE PROBE X10 500MHZ 10M

Crucial CT32G4RFD424A.36FB1 Comp
OSCOPE PROBE X10 500MHZ 10M
Crucial CT32G3ERSLQ41339.36DED C
Crucial CT32G3ERSLQ41339-36DE2 C
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-400V