| Ražotāja daļas numurs : | CEP-2202A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | CUI Devices |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | BUZZER PIEZO 12V 24.2MM TH |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CEP-2202A(1).pdfCEP-2202A(2).pdfCEP-2202A(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CEP-2202A |
|---|---|
| Ražotājs | CUI Devices |
| Apraksts | BUZZER PIEZO 12V 24.2MM TH |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CEP-2202A(1).pdfCEP-2202A(2).pdfCEP-2202A(3).pdf |
| Sprieguma diapazons | 3 ~ 20V |
| Spriegums - nominālā | 12 V |
| Izbeigšana | PC Pins |
| Tehnoloģija | Piezo |
| Skaņas spiediena līmenis (SPL) | 85dB @ 12V, 30cm |
| Izmērs / Izmēri | 0.953" Dia (24.20mm) |
| Sērija | CEP |
| Vērtējumi | - |
| Ostas atrašanās vieta | Top |
| Iesaiņojums | Tray |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 85°C |
| Darbības režīms | Single Tone |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Ievades veids | DC |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.650" (16.50mm) |
| Biežums | 3kHz |
| Ilgums | - |
| Vadītāja shēma | Indicator, Internally Driven |
| Pašreizējais - piedāvājums | 11mA |
| Apstiprināšanas aģentūra | - |







AUDIO PIEZO INDICATOR 3-16V TH
BUZZER PIEZO 12V 28MM FLANGE
BUZZER PIEZO 12V 31.4MM TH
BUZZER PIEZO 10V 14MM TH

CONSULTING ENGINEERING PROJECT
BUZZER PIEZO 12V 13.7MM TH
BUZZER PIEZO 12V 24MM TH
BUZZER PIEZO 12V 24.2MM TH

CONSULTING ENGINEERING PROJECT
BUZZER PIEZO 12V 32MM FLANGE