| Ražotāja daļas numurs : | 358L1843B3I2T |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | CTS Electronic Components |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 358L1843B3I2T(1).pdf358L1843B3I2T(2).pdf358L1843B3I2T(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 358L1843B3I2T |
|---|---|
| Ražotājs | CTS Electronic Components |
| Apraksts | XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 358L1843B3I2T(1).pdf358L1843B3I2T(2).pdf358L1843B3I2T(3).pdf |
| Spriegums - piegāde | 2.5V |
| Tips | VCXO |
| Izkliedētu spektra joslas platums | - |
| Izmērs / Izmēri | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Sērija | 358P/L |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | 6-SMD, No Lead |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Izeja | LVDS |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.051" (1.30mm) |
| Funkcija | Enable/Disable |
| Frekvences stabilitāte | ±50ppm |
| Biežums | 184.32 MHz |
| Strāva - piegāde (maks.) | 65mA |
| Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.) | 22mA |
| Bāzes rezonators | Crystal |
| Absolūtā Pull Range (APR) | ±50ppm |








XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS

XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS

XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS

XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS

XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS

XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS

XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS

XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS