| Ražotāja daļas numurs : | CS80C286-12 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Harris Corporation |
| Krājumu stāvoklis : | 17 pcs Stock |
| Apraksts : | MICROPROCESSOR, 16 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CS80C286-12 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | MICROPROCESSOR, 16 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | 17 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - I / O | 5.0V |
| USB | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 68-PLCC (24.23x24.23) |
| Ātrums | 12.5MHz |
| Sērija | - |
| Drošības līdzekļi | - |
| SATA | - |
| RAM kontrolleri | - |
| Iepakojums / lieta | 68-LCC (J-Lead) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Stieņu skaits / autobusu platums | 1 Core, 16-Bit |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Grafikas paātrinājums | No |
| Ethernet | - |
| Displeja un interfeisa kontrolleri | - |
| Galvenais procesors | 80C286 |
| Kopprocesori / DSP | Math Engine; 80C287 |
| Pamatprodukta numurs | 80C286 |
| Papildu interfeisi | - |







IC MPU 80C286 16MHZ 68PLCC
MPU WITH MEMORY MANAGEMENT
IC MCU PSOC5LP
IC MPU 80C286 16MHZ 68PLCC
IC MPU 80C286 12.5MHZ 68PLCC

HIGH PERFORMANCE MICROPROCESSOR,

IC MCU PSOC5LP
IC MPU 80C286 12.5MHZ 68PLCC
IC MCU PSOC5LP
MICROPROCESSOR, 16