| Ražotāja daļas numurs : | 19031003 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | CML Innovative Technologies |
| Krājumu stāvoklis : | 131 pcs Stock |
| Apraksts : | INDICATOR PNL MNT 6MM NO RESISTO |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 19031003.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 19031003 |
|---|---|
| Ražotājs | CML Innovative Technologies |
| Apraksts | INDICATOR PNL MNT 6MM NO RESISTO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 131 pcs |
| Datu lapas | 19031003.pdf |
| Viļņa garums - maksimums | - |
| spriegums | 2V |
| Skata leņķis | - |
| Tips | LED |
| Izbeigšanās stils | PC Pin |
| Sērija | - |
| Vērtējumi | Vf (Typ), If (Max) |
| Paneļa izgriezuma forma | Round |
| Paneļa izgriezuma izmēri | 0.236" (6.00mm) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Millicandela Reitings | 25mcd |
| Objektīva pārredzamība | - |
| Objektīva stils | Round with Domed Top |
| Objektīva izmērs | - |
| Objektīva krāsa | Red |
| Lampas krāsa | - |
| Ingress Protection | IP40 |
| Pašreizējais | 10mA |








CONN RCPT HSG 8POS 9.50MM

PNEUMATIC CONN MALE CONTACT ASSY

UPPER CONDUCTOR DIE (MMZ-AA-FIFG
INDICATOR PNL MNT 6MM NO RESISTO

UPPER CONDUCTOR DIE (190310152)

4 PACK ACCESSORY NOZZLES FOR 9 H

CONN PLUG HSG 8POS 9.50MM
FAN BLOWER 124.7X36MM 24V VK24B3
FAN BLOWER 124.7X36MM 12V VK12B3
CONN PLUG HSG 2POS 8.50MM