| Ražotāja daļas numurs : | CHS-06A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Nidec Components Corporation |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CHS-06A(1).pdfCHS-06A(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CHS-06A |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CHS-06A(1).pdfCHS-06A(2).pdf |
| Mazgājams | Yes |
| Sprieguma reitings | 6VDC |
| Izbeigšanās stils | J Lead |
| Sērija | CHS |
| Piķis | 0.050" (1.27mm), Half |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Pozīciju skaits | 6 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mehāniskā dzīve | - |
| Garums | 0.362" (9.20mm) |
| Augstums virs pārvalde | 0.098" (2.50mm) |
| Iespējas | Tape Seal |
| Elektriskā dzīvība | 2,000 Cycles |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 100mA |
| Kontaktmateriāls | Copper Alloy |
| Sazinieties ar Finish | Gold |
| Circuit | SPST |
| Ķermeņa materiāls | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Izpildes tips | Slide (Standard) |
| Izpildmehānisma līmenis | Flush, Recessed |








SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V

SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V
SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V

SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V
SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V

SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V

SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V
SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V

SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V

SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 6V