| Ražotāja daļas numurs : | CBC13W6S10HT2S |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Positronic |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CBC13W6S10HT2S.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CBC13W6S10HT2S |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CBC13W6S10HT2S.pdf |
| Wire Gauge | 20-24 AWG |
| Sprieguma reitings | 300V |
| Izbeigšana | Crimp |
| Shell izmērs, savienotāju izkārtojums | 4 (DC, C) - 13W6 |
| Apvalka materiāls, apdare | Stainless Steel, Passivated |
| Sērija | CBC |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Rindu skaits | 2 |
| Pozīciju skaits | 13 (7 + 6 Coax or Power) |
| Montāžas tips | Free Hanging (In-Line) |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Iespējas | Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware |
| Dielektriskie materiāli | Polyester, Glass Filled |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 7.5A |
| Kontaktpersonas tips | Signal and Coax or Power (Not Included) |
| Kontaktmateriāls | Copper Alloy |
| Saziņas veidlapa | Machined |
| Sazināties ar Finish biezumu | Flash |
| Sazinieties ar Finish | Gold |
| Savienotāju tips | Receptacle, Female Sockets |
| Savienotāja stils | D-Sub, Combo |
| Krāsa | Blue |
| Backset Spacing | - |








CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP

CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP