RM04F2102CT attēlsCal-Chip Electronics, Inc. Attēls var būt pārstāvība.
RM04F2102CT
Kāpņu cena
50000 pcs Stock
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : RM04F2102CT
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : CAL-CHIP ELECTRONICS INC.
Krājumu stāvoklis : 50000 pcs Stock
Apraksts : RES SMD 21K OHM 1% 1/16W 0402
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas :
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr RM04F2102CT
Ražotājs CAL-CHIP ELECTRONICS INC.
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums 50000 pcs
Datu lapas
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±100ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts 0402
Izmērs / Izmēri 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sērija RM
Pretestība 21 kOhms
Vērtējumi -
Jauda (vatos) 0.063W, 1/16W
Iepakojums / lieta 0402 (1005 Metric)
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 155°C
Termināļu skaits 2
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.016" (0.40mm)