| Ražotāja daļas numurs : | RM04F2102CT |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Krājumu stāvoklis : | 50000 pcs Stock |
| Apraksts : | RES SMD 21K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RM04F2102CT |
|---|---|
| Ražotājs | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Apraksts | RES SMD 21K OHM 1% 1/16W 0402 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 50000 pcs |
| Datu lapas | |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±100ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0402 |
| Izmērs / Izmēri | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Sērija | RM |
| Pretestība | 21 kOhms |
| Vērtējumi | - |
| Jauda (vatos) | 0.063W, 1/16W |
| Iepakojums / lieta | 0402 (1005 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 155°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.016" (0.40mm) |
| Iespējas | - |
| Sastāvs | Thick Film |







RES SMD 21.5K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 20.5 OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 215 OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 2.1K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 2.15K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 20 OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 205K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 215K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 210K OHM 1% 1/16W 0402
RES SMD 210 OHM 1% 1/16W 0402