RM02F10R2CT attēlsCal-Chip Electronics, Inc. Attēls var būt pārstāvība.
RM02F10R2CT
Kāpņu cena
45000 pcs Stock
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : RM02F10R2CT
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : CAL-CHIP ELECTRONICS INC.
Krājumu stāvoklis : 45000 pcs Stock
Apraksts : RES SMD 10.2 OHM 1% 1/20W 0201
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas :
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr RM02F10R2CT
Ražotājs CAL-CHIP ELECTRONICS INC.
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums 45000 pcs
Datu lapas
Tolerance ±1%
Temperatūras koeficients ±200ppm/°C
Piegādātāja ierīču komplekts 0201
Izmērs / Izmēri 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Sērija RM
Pretestība 10.2 Ohms
Vērtējumi -
Jauda (vatos) 0.05W, 1/20W
Iepakojums / lieta 0201 (0603 Metric)
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C
Termināļu skaits 2
Augstums - sēdvietas (maksimums) 0.010" (0.26mm)