| Ražotāja daļas numurs : | RM02F10R2CT |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Krājumu stāvoklis : | 45000 pcs Stock |
| Apraksts : | RES SMD 10.2 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | RM02F10R2CT |
|---|---|
| Ražotājs | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Apraksts | RES SMD 10.2 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 45000 pcs |
| Datu lapas | |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | ±200ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 0201 |
| Izmērs / Izmēri | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Sērija | RM |
| Pretestība | 10.2 Ohms |
| Vērtējumi | - |
| Jauda (vatos) | 0.05W, 1/20W |
| Iepakojums / lieta | 0201 (0603 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Termināļu skaits | 2 |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.010" (0.26mm) |
| Iespējas | - |
| Sastāvs | Thick Film |







RES SMD 10 OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 11K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 10.7 OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 105K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 107 OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 110 OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 105 OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 1.1K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 10.7K OHM 1% 1/20W 0201
RES SMD 10.5 OHM 1% 1/20W 0201