GMC10CG510F50NT attēlsCal-Chip Electronics, Inc. Attēls var būt pārstāvība.
GMC10CG510F50NT
Kāpņu cena
60000 pcs Stock
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : GMC10CG510F50NT
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : CAL-CHIP ELECTRONICS INC.
Krājumu stāvoklis : 60000 pcs Stock
Apraksts : CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0603
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas :
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr GMC10CG510F50NT
Ražotājs CAL-CHIP ELECTRONICS INC.
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums 60000 pcs
Datu lapas
Spriegums - nominālā 50V
Tolerance ±1%
Biezums (Maks.) 0.035" (0.90mm)
Temperatūras koeficients C0G, NP0
Izmērs / Izmēri 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Sērija GMC
Vērtējumi -
Iepakojums / lieta 0603 (1608 Metric)
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C
Montāžas tips Surface Mount, MLCC
Svina stils -
Vadošā atstarpe -
Augstums - sēdvietas (maksimums) -
Iespējas -
Ietilpība 51 pF