| Ražotāja daļas numurs : | GMC10CG510F50NT |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Krājumu stāvoklis : | 60000 pcs Stock |
| Apraksts : | CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0603 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | GMC10CG510F50NT |
|---|---|
| Ražotājs | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Apraksts | CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0603 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 60000 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - nominālā | 50V |
| Tolerance | ±1% |
| Biezums (Maks.) | 0.035" (0.90mm) |
| Temperatūras koeficients | C0G, NP0 |
| Izmērs / Izmēri | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Sērija | GMC |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | 0603 (1608 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount, MLCC |
| Svina stils | - |
| Vadošā atstarpe | - |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | - |
| Ietilpība | 51 pF |
| Pieteikumi | General Purpose |







CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0603
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0603
CAP CER 51PF 200V C0G/NP0 0603
CAP CER 51PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 4.7PF 25V C0G/NP0 0603
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0603
CAP CER 51PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 51PF 50V C0G/NP0 0603
CAP CER 51PF 100V C0G/NP0 0603
CAP CER 51PF 200V C0G/NP0 0603