| Ražotāja daļas numurs : | C0603NP0101GFTS |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | ICM |
| Krājumu stāvoklis : | 1200000 pcs Stock |
| Apraksts : | CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | C0603NP0101GFTS |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 1200000 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - nominālā | 25V |
| Tolerance | ±2% |
| Biezums (Maks.) | 0.013" (0.33mm) |
| Temperatūras koeficients | C0G, NP0 |
| Izmērs / Izmēri | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Sērija | C0603NP0_S |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | 0201 (0603 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount, MLCC |
| Svina stils | - |
| Vadošā atstarpe | - |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | - |
| Iespējas | - |
| Bojājumu likme | - |
| Ietilpība | 100 pF |
| Pieteikumi | General Purpose |







CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0201
CAP CER 1PF 25V C0G/NP0 0201
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0201
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0201
CAP CER 1PF 25V C0G/NP0 0201
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0201
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0201
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0201