C0603NP0101GFTS attēls Attēls var būt pārstāvība.
C0603NP0101GFTS
Kāpņu cena
1200000 pcs Stock
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : C0603NP0101GFTS
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : ICM
Krājumu stāvoklis : 1200000 pcs Stock
Apraksts : CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 0201
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas :
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr C0603NP0101GFTS
Ražotājs
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums 1200000 pcs
Datu lapas
Spriegums - nominālā 25V
Tolerance ±2%
Biezums (Maks.) 0.013" (0.33mm)
Temperatūras koeficients C0G, NP0
Izmērs / Izmēri 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Sērija C0603NP0_S
Vērtējumi -
Iepakojums / lieta 0201 (0603 Metric)
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -55°C ~ 125°C
Montāžas tips Surface Mount, MLCC
Svina stils -
Vadošā atstarpe -
Augstums - sēdvietas (maksimums) -
Iespējas -
Bojājumu likme -
Ietilpība 100 pF