| Ražotāja daļas numurs : | 7203P3CWCQE |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | C&K |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 7203P3CWCQE(1).pdf7203P3CWCQE(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 7203P3CWCQE |
|---|---|
| Ražotājs | C&K |
| Apraksts | SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 7203P3CWCQE(1).pdf7203P3CWCQE(2).pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 28 V |
| Sprieguma reitings - AC | 120 V |
| Izbeigšanās stils | PC Pin |
| Pārslēgšanas funkcija | On-Off-On |
| Sērija | 7000 |
| Paneļa izgriezuma izmēri | Circular - 6.35mm Dia |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Panel Mount |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Apgaismojuma spriegums (nomināls) | - |
| Apgaismojuma veids, krāsa | - |
| Apgaismojums | Non-Illuminated |
| Iespējas | Epoxy Sealed Terminals |
| Elektriskā dzīvība | 40,000 Cycles |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 5A (AC/DC) |
| Circuit | DPDT |
| Buksēšanas vītne | 1/4-40 |
| Pamatprodukta numurs | 7203P3 |
| Izpildes tips | Flat Anti-Rotation |
| Piedziņas materiāls | Brass, Chrome Plated |
| Pievadu garums | 11.43mm |








SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V

SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V