| Ražotāja daļas numurs : | 7105L41CWCKE2 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | C&K | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 7105L41CWCKE2(1).pdf7105L41CWCKE2(2).pdf7105L41CWCKE2(3).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 7105L41CWCKE2 |
|---|---|
| Ražotājs | C&K |
| Apraksts | SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 7105L41CWCKE2(1).pdf7105L41CWCKE2(2).pdf7105L41CWCKE2(3).pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 20 V |
| Sprieguma reitings - AC | 20 V |
| Izbeigšanās stils | PC Pin |
| Pārslēgšanas funkcija | Mom-Off-Mom |
| Sērija | 7000 |
| Paneļa izgriezuma izmēri | Circular - 6.35mm Dia |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -30°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Panel Mount |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Apgaismojuma spriegums (nomināls) | - |
| Apgaismojuma veids, krāsa | - |
| Apgaismojums | Non-Illuminated |
| Iespējas | Black Actuator |
| Elektriskā dzīvība | 40,000 Cycles |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 0.4VA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Buksēšanas vītne | 1/4-40 |
| Pamatprodukta numurs | 7105L4 |
| Izpildes tips | Flat Anti-Rotation |
| Piedziņas materiāls | Brass, Chrome Plated |
| Pievadu garums | 13.49mm |







SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE SPDT
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE SPDT
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V