| Ražotāja daļas numurs : | CW252016-R18J |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Bourns, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FIXED IND 180NH 500MA 770MOHM SM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CW252016-R18J(1).pdfCW252016-R18J(2).pdfCW252016-R18J(3).pdfCW252016-R18J(4).pdfCW252016-R18J(5).pdfCW252016-R18J(6).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CW252016-R18J |
|---|---|
| Ražotājs | Bourns, Inc. |
| Apraksts | FIXED IND 180NH 500MA 770MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CW252016-R18J(1).pdfCW252016-R18J(2).pdfCW252016-R18J(3).pdfCW252016-R18J(4).pdfCW252016-R18J(5).pdfCW252016-R18J(6).pdf |
| Tips | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 1008 (2520 Metric) |
| Izmērs / Izmēri | 0.098' L x 0.079' W (2.50mm x 2.00mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | CW252016 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 45 @ 100MHz |
| Iepakojums / lieta | 1008 (2520 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ceramic |
| Induktīvās frekvences tests | 25 MHz |
| Induktivitāte | 180 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.071' (1.80mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 750MHz |
| DC pretestība (DCR) | 770mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 500 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |
| Pamatprodukta numurs | CW252016 |







FIXED IND 330NH 500MA 1.05OHM SM
FIXED IND 120NH 500MA 630MOHM SM
FIXED IND 120NH 500MA 630 MOHM

IND2.1X1.5X1.3MM,220NH2%0.5A,NON
FIXED IND 270NH 500MA 910MOHM SM
FIXED IND 220NH 500MA 840MOHM SM
FIXED IND 150NH 500MA 700MOHM SM
FIXED IND 180NH 500MA 770MOHM SM
FIXED IND 150NH 500MA 700MOHM SM
FIXED IND 270NH 500MA 910MOHM SM