| Ražotāja daļas numurs : | CW252016-R10J |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Bourns, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | 13930 pcs Stock |
| Apraksts : | FIXED IND 100NH 500MA 560MOHM SM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CW252016-R10J(1).pdfCW252016-R10J(2).pdfCW252016-R10J(3).pdfCW252016-R10J(4).pdfCW252016-R10J(5).pdfCW252016-R10J(6).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CW252016-R10J |
|---|---|
| Ražotājs | Bourns, Inc. |
| Apraksts | FIXED IND 100NH 500MA 560MOHM SM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 13930 pcs |
| Datu lapas | CW252016-R10J(1).pdfCW252016-R10J(2).pdfCW252016-R10J(3).pdfCW252016-R10J(4).pdfCW252016-R10J(5).pdfCW252016-R10J(6).pdf |
| Tips | Drum Core, Wirewound |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 1008 (2520 Metric) |
| Izmērs / Izmēri | 0.098' L x 0.079' W (2.50mm x 2.00mm) |
| Aizsardzība | Unshielded |
| Sērija | CW252016 |
| Vērtējumi | - |
| Q @ Freq | 60 @ 350MHz |
| Iepakojums / lieta | 1008 (2520 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Materiāls - kodols | Ceramic |
| Induktīvās frekvences tests | 100 MHz |
| Induktivitāte | 100 nH |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.071' (1.80mm) |
| Frekvence - pašrezolūcija | 1GHz |
| DC pretestība (DCR) | 560mOhm Max |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 500 mA |
| Strāvas - piesātinājums (ISAT) | - |
| Pamatprodukta numurs | CW252016 |








KIT INDUCTOR HIGH Q CHIP
FIXED IND 100NH 500MA 560MOHM SM
FIXED IND 82NH 600MA 220MOHM SMD
FIXED IND 180NH 500MA 770MOHM SM
FIXED IND 8.2UH 100MA 8 OHM SMD
FIXED IND 150NH 500MA 700MOHM SM
FIXED IND 120NH 500MA 630 MOHM
FIXED IND 150NH 500MA 700MOHM SM
FIXED IND 82NH 600MA 220MOHM SMD
FIXED IND 120NH 500MA 630MOHM SM