| Ražotāja daļas numurs : | 153547-2 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Beyond LED Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 20 pcs Stock |
| Apraksts : | LED ENG CL WHT LNR STRIP 5000K |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 153547-2.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 153547-2 |
|---|---|
| Ražotājs | Beyond LED Technology |
| Apraksts | LED ENG CL WHT LNR STRIP 5000K |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 20 pcs |
| Datu lapas | 153547-2.pdf |
| Viļņa garums | - |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 188.5VAC |
| Skata leņķis | 120° |
| Tips | LED Engine |
| Temperatūra - pārbaude | - |
| Izmērs / Izmēri | 2374.90mm |
| Sērija | - |
| Iesaiņojums | Box |
| Gaismas plūsma @ strāva/temperatūra | 8400lm |
| Lūmeni / Watt @ Current - Test | 140 lm/W |
| Gaismas izstarojošā virsma (LES) | - |
| Objektīva tips | Domed |
| Augstums | 35.05mm |
| Iespējas | IP22 |
| Pašreizējais tests | - |
| Pašreizējais - maksimālais | - |
| Konfigurācija | Linear Light Strip, Plug and Play |
| Krāsa | White, Cool |
| CRI (krāsu atveidošanas indekss) | 80 |
| CCT (K) | 5000K |
| Pamatprodukta numurs | 153547 |








PG16 EMC CORD GRIP NPB
POWDER COATED STEEL TOP REWIND 4

PG16 NPB, EMI/RFI-IRIS; TPE-V

LPATOP 1/90/3 OG

CABLE 5COND 18AWG BLACK 100M

PG16 EMI-RFI 1-TAPER ISR HP
LED ENG CL WHT LNR STRIP 5000K

PG16/PG13.5 NPB REDUCED CORD
LPATOP 1/90/2 OG

TERM BLK 3P SIDE ENT 5.08MM PCB