| Ražotāja daļas numurs : | GPT-10 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Bertech |
| Krājumu stāvoklis : | 25 pcs Stock |
| Apraksts : | 10" WIDE GREEN MASKING TAPE |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | GPT-10.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | GPT-10 |
|---|---|
| Ražotājs | Bertech |
| Apraksts | 10" WIDE GREEN MASKING TAPE |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 25 pcs |
| Datu lapas | GPT-10.pdf |
| Platums | 10.00" (254.00mm) |
| Izmantošana | Masking |
| Biezums - pamatne, pārvadātājs | 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) |
| Biezums - Adhesive | 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm) |
| Biezums | 0.0035" (3.5 mils, 0.089mm) |
| Temperatūras diapazons | -99°F ~ 392°F (-73°C ~ 200°C) |
| Lentes tips | Masking |
| Uzglabāšanas / saldēšanas temperatūra | - |
| Uzglabāšanas laiks sākas | - |
| Glabāšanas laiks | - |
| Sērija | BERTECH® GPT |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Garums | 216 (66.0m) 72 yds |
| Krāsa | Green |
| Atbalsts, pārvadātājs | Polyester Film |
| Līme | Silicone |







1/2" WIDE GREEN MASKING TAPE
1/4" WIDE GREEN MASKING TAPE
1/8" WIDE GREEN MASKING TAPE
100 MM WIDE GREEN MASKING TAPE
10 MM WIDE GREEN MASKING TAPE
1 5/8" WIDE, GREEN MASKING TAPE
1 3/8" WIDE, GREEN MASKING TAPE
11/16" WIDE, GREEN MASKING TAPE
125 MM WIDE GREEN MASKING TAPE
13/16" WIDE, GREEN MASKING TAPE