| Ražotāja daļas numurs : | WLS27CW285DSQ |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Banner Engineering |
| Krājumu stāvoklis : | 1 pcs Stock |
| Apraksts : | WORK LIGHT STRIP 285MM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | WLS27CW285DSQ(1).pdfWLS27CW285DSQ(2).pdfWLS27CW285DSQ(3).pdfWLS27CW285DSQ(4).pdfWLS27CW285DSQ(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | WLS27CW285DSQ |
|---|---|
| Ražotājs | Banner Engineering |
| Apraksts | WORK LIGHT STRIP 285MM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 1 pcs |
| Datu lapas | WLS27CW285DSQ(1).pdfWLS27CW285DSQ(2).pdfWLS27CW285DSQ(3).pdfWLS27CW285DSQ(4).pdfWLS27CW285DSQ(5).pdf |
| Spriegums - piegāde | 12 ~ 30VDC |
| Izbeigšanās stils | Connector (M12) |
| Sērija | WLS27 |
| Novērtēta dzīve | - |
| Profils (w x h) | 1.06" (27.0mm) Dia |
| Jauda - nominālā | - |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 70°C |
| Gaismas plūsma | 800lm |
| Objektīva tips | Tubular, Diffused |
| Garums | 11.22" (285.0mm) |
| Ingress Protection | IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Apgaismojuma krāsa | White, Cool |
| Mājokļa materiāls | Aluminum (Al) |
| Iespējas | Cascadable |
| Pamatprodukta numurs | WLS27CW |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, cULus |








WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED

WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED

WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED

WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED

WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WORK LIGHT STRIP 1130MM

WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED

WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
WORK LIGHT STRIP 430MM
WORK LIGHT STRIP 570MM