| Ražotāja daļas numurs : | SI-HGZ63FQDRR |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Banner Engineering |
| Krājumu stāvoklis : | 3 pcs Stock |
| Apraksts : | SAFETY INTERLOCK HINGE 2NC/1NO |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SI-HGZ63FQDRR(1).pdfSI-HGZ63FQDRR(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SI-HGZ63FQDRR |
|---|---|
| Ražotājs | Banner Engineering |
| Apraksts | SAFETY INTERLOCK HINGE 2NC/1NO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 3 pcs |
| Datu lapas | SI-HGZ63FQDRR(1).pdfSI-HGZ63FQDRR(2).pdf |
| Sprieguma reitings - DC | 24 V |
| Sprieguma reitings - AC | 230 V |
| Izbeigšanās stils | Connector |
| Pārslēgšanas funkcija | On-Mom, Off-Mom |
| Sērija | SI-HG |
| Atbrīvot spēku | - |
| Pirmsbrauciens | - |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Overtravel | - |
| Darbības temperatūra | -25°C ~ 70°C |
| Darbības pozīcija | - |
| Darbības spēks | - |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Mehāniskā dzīve | 1,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Iespējas | - |
| Elektriskā dzīvība | - |
| Diferenciālā ceļošana | - |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 3A (AC), 1A (DC) |
| Circuit | 3PST-2NC/1NO |
| Pamatprodukta numurs | SI-HGZ63 |
| Izpildes tips | - |







SAFETY INTERLOCK HINGE 2NC/1NO
SAFETY INTERLOCK SW 1NC/1NO

HINGE SAFETY INTERLOCK SWITCH-ST
SAFETY INTERLOCK HINGE

VACUUM TUBE SINO KT66 PWR
SAFETY INTERLOCK HINGE 2NC/1NO
SI-K30LRXX7P EZ-LIGHTINDICAT

EZ-LIGHT; INDICATION: YELLOW/RED
SAFETY INTERLOCK HINGE 2NC/1NO

VACUUM TUBE SINO KT8898 PWR