| Ražotāja daļas numurs : | S22AMTSRGB7QP |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Banner Engineering |
| Krājumu stāvoklis : | 9 pcs Stock |
| Apraksts : | S22 TOUCH SW BIMODE NO MULTI CLR |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | S22AMTSRGB7QP.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | S22AMTSRGB7QP |
|---|---|
| Ražotājs | Banner Engineering |
| Apraksts | S22 TOUCH SW BIMODE NO MULTI CLR |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 9 pcs |
| Datu lapas | S22AMTSRGB7QP.pdf |
| Spriegums - piegāde | 10 ~ 30VDC |
| Izbeigšanās stils | Cable with Connector (M12) |
| Pārslēgšanas funkcija | Off-Mom |
| Sērija | S22 |
| Reakcijas laiks | 300ms |
| Paneļa izgriezuma izmēri | Circular - 22.00mm Dia |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 50°C |
| Montāžas tips | Panel Mount, Front |
| Ingress Protection | IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Apgaismojuma veids, krāsa | LED, Blue/Green/Red |
| Iespējas | - |
| Circuit | SPST-NO |
| Pamatprodukta numurs | S22AMTSR |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, cULus |
| Izpildes tips | Round, Button, Flush |







S22 PRO TOUCH SERIES: 1-COLOR RG
S22 EZ LIGHT INDICATOR GRN/RED
CONN HEADER PHD SIDE 22POS 2MM
CONN HEADER PHD SIDE 22POS 2MM
CONN HDR SIDE ENTRY 22 POS 2MM
S22 TOUCH SW BIMODE NO THREE CLR
S22 TOUCH SW BIMODE NO THREE CLR
S22 DAYLIGHT VISIBLE EZ LIGHT -
S22 TOUCH SW BIMODE NO MULTI CLR
S22 TOUCH SW BIMODE NO THREE CLR