| Ražotāja daļas numurs : | PVA100P6Q |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Banner Engineering |
| Krājumu stāvoklis : | 2 pcs Stock |
| Apraksts : | PHOTO SEN 100MM PAIR 2M PNP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PVA100P6Q(1).pdfPVA100P6Q(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PVA100P6Q |
|---|---|
| Ražotājs | Banner Engineering |
| Apraksts | PHOTO SEN 100MM PAIR 2M PNP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 2 pcs |
| Datu lapas | PVA100P6Q(1).pdfPVA100P6Q(2).pdf |
| Spriegums - piegāde | 12V ~ 30V |
| Sērija | PVA |
| Sensorēšanas metode | Through-Beam |
| Sensorēšanas attālums | 78.740" (2m) |
| Reakcijas laiks | 20ms |
| Iesaiņojums | Box |
| Izejas konfigurācija | PNP |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 50°C |
| Gaismas avots | Green LED |
| Ingress Protection | NEMA 2, IP62 |
| Savienojuma metode | Cable with Connector |
| Kabeļa garums | 78.74" (2m) |
| Pamatprodukta numurs | PVA100 |
| Korekcijas veids | - |







PVA SERIES: 100MM ARRAY - EMITTE
PVA SERIES: 100MM ARRAY - EMITTE
PVA SERIES: 100MM ARRAY - RECEIV

SSR RELAY SPST-NO 70MA 0-100V
NoliktavāPVA SERIES: 100 MM ARRAYE/R

SWITCH PUSH DPST-NO 0.1A 32V
PVA SERIES: 100MM ARRAY - RECEIV
PVA SERIES: 100MM ARRAY PAIR - E
PVA SERIES: 100MM ARRAY - EMITTE

SSR RELAY SPST-NO 70MA 0-100V
Noliktavā