| Ražotāja daļas numurs : | BZX584B6V2 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Yangjie Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 800000 pcs Stock |
| Apraksts : | SOD-523 6.2V 0.2W Diodes Zener |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | BZX584B6V2 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | SOD-523 6.2V 0.2W Diodes Zener |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | 800000 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Zener (Nom) (Vz) | 6.2 V |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 900 mV @ 10 mA |
| Tolerance | ±2% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOD-523 |
| Sērija | - |
| Jauda - maks | 150 mW |
| Iepakojums / lieta | SC-79, SOD-523 |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Impedance (max) (zzt) | 10 Ohms |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 3 µA @ 4 V |







SOD-523F, 150MW, 2%, SMALL SIGNA
DIODE ZENER 6.2V 150MW SOD523F

150MW ZENER SOD-523
SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD

DIODE ZENER 6.2V 150MW SOD523
Diodes - Rectifiers - Single SOD
SOD-523F, 150MW, 2%, SMALL SIGNA
SOD-523F, 150MW, 2%, SMALL SIGNA

150MW ZENER SOD-523
DIODE ZENER 6.2V 150MW SOD523F