| Ražotāja daļas numurs : | BH-2031 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE BLOK BLT DWN 5000V 400A CHA |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | BH-2031.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | BH-2031 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | FUSE BLOK BLT DWN 5000V 400A CHA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | BH-2031.pdf |
| spriegums | 5000V |
| Izbeigšanās stils | Screw Terminal |
| Sērija | BH-2 |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Orientācija | - |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Fuseholder tipa | Block |
| Drošinātāju tips | Bolt Down |
| Drošinātāju izmēri | Custom |
| Lietošanai ar / saistītajiem produktiem | 1/4" Stud Mounted Fuses |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 400 A |
| Kontaktmateriāls | Aluminum |
| Sazinieties ar Finish | Tin |







BATT HOLDER COIN 20MM 1 CELL SMD
BATT HLDR COIN 20MM 1 CEL PC PIN

FUSE BLOK BLT DWN 5000V 400A CHA
BATT HOLDER 1/2AA 1 CELL PC PIN
BATT HLDR COIN 20MM 1 CEL PC PIN
BATT HOLDER 18650 1 CELL 6" LEAD

FUSE BLOK BLT DWN 5000V 400A CHA
CBL ASSY 2MM 4POS FEMALE TO WIRE

FUSE BLOK BLT DWN 5000V 400A CHA
BATT HOLDER 18650 1 CELL PC PIN