| Ražotāja daļas numurs : | BG3033S |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE BLOCK CART 480V 30A CHASSIS |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | BG3033S.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | BG3033S |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | FUSE BLOCK CART 480V 30A CHASSIS |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | BG3033S.pdf |
| spriegums | 480V |
| Izbeigšanās stils | Screw Terminal, Quick Connect |
| Sērija | BG |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Orientācija | - |
| Shēmu skaits | 3 |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Fuseholder tipa | Block |
| Drošinātāju tips | Cartridge |
| Drošinātāju izmēri | 0.394" Dia x 1.625" L (10mm x 41.28mm) |
| Lietošanai ar / saistītajiem produktiem | Class G Fuses, 13/32" x 1-5/8" |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 30 A |
| Kontaktmateriāls | - |
| Sazinieties ar Finish | - |








FUSE BLOCK CART 480V 30A CHASSIS
3W, 2.54MM PTH HDR, U SHAPED, SI

FUSE BLOCK CART 480V 30A CHASSIS
5W, 2.54MM PTH HDR, U SHAPED, SI
2W, 2.54MM PTH HDR, U SHAPED, SI

FUSE BLOCK CART 480V 30A CHASSIS

FUSE BLOCK CART 480V 30A CHASSIS
4W, 2.54MM PTH HDR, U SHAPED, SI

FUSE BLOCK CART 480V 30A CHASSIS

FUSE BLOCK CART 480V 30A CHASSIS