| Ražotāja daļas numurs : | BG3012SQ |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | BG3012SQ.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | BG3012SQ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | BG3012SQ.pdf |
| spriegums | 600V |
| Izbeigšanās stils | Screw Terminal, Quick Connect |
| Sērija | BG |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Orientācija | - |
| Shēmu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Chassis Mount |
| Fuseholder tipa | Block |
| Drošinātāju tips | Cartridge |
| Drošinātāju izmēri | 0.394" Dia x 1.313" L (10mm x 33.35mm) |
| Lietošanai ar / saistītajiem produktiem | Class G Fuses, 13/32" x 1-5/16" |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 15 A |
| Kontaktmateriāls | - |
| Sazinieties ar Finish | - |








FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS

FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS

FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS
3W, 2.54MM PTH SOCKET, SIL, TH,

FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS

FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS

FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS
2W, 2.54MM PTH SOCKET, SIL, TH,

FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS
FUSE BLOCK CART 600V 15A CHASSIS