| Ražotāja daļas numurs : | BFH-2A05W |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Bright Toward Industrial Co., Ltd. |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | 250V/1.5A HIGH TEMPERATURE REED |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | BFH-2A05W.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | BFH-2A05W |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | 250V/1.5A HIGH TEMPERATURE REED |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | BFH-2A05W.pdf |
| Izbeigšanās stils | PC Pin |
| Pārslēgšanas spriegums | 200VDC - Max |
| Sērija | BFH |
| Seal Rating | Sealed - Hermetically |
| Atbrīvošanas laiks | 0.15 ms |
| Iesaiņojums | Tube |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Vadīt laiku | 0.5 ms |
| Jāizlaiž spriegums | 0.4 VDC |
| Jāizmanto spriegums | 2.5 VDC |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Iespējas | - |
| Kontaktpersonas reitings (pašreizējais) | 500 mA |
| Kontaktmateriāls | - |
| Saziņas veidlapa | DPST-NO (2 Form A) |
| Spoles spriegums | 5VDC |
| Spole tipa | Non Latching |
| Spoles pretestība | 90 Ohms |
| Spole strāva | 55.6 mA |







200V/0.5A HIGH TEMPERATURE REED
RELAY REED DPDT .25A 5V
250V/1.5A REED RELAY, 2 FORM A,
RELAY REED DPST .5A 12V
250V/1.5A REED RELAY, 2 FORM A,
RELAY REED DPST .5A 5V
RELAY REED DPST .5A 5V
RELAY REED DPDT .25A 12V
RELAY REED DPST .5A 12V
200V/0.5A REED RELAY, 2 FORM C,