| Ražotāja daļas numurs : | BAS21 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Good-Ark Semiconductor |
| Krājumu stāvoklis : | 2986 pcs Stock |
| Apraksts : | DIODE, SWITCHING, 200MA, 250V, S |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | BAS21.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | BAS21 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DIODE, SWITCHING, 200MA, 250V, S |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 2986 pcs |
| Datu lapas | BAS21.pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1.25 V @ 200 mA |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 250 V |
| Tehnoloģija | Standard |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-3 |
| Ātrums | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Sērija | - |
| Reverss atkopšanas laiks (trr) | 50 ns |
| Iepakojums / lieta | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darba temperatūra - savienojums | -55°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 100 nA @ 200 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 200mA |
| Ietilpība @ Vr, F | 5pF @ 0V, 1MHz |







DIODE GEN PURP 150V 200MA SOT323
DIODE GEN PURP 200V 200MA SOT23

DIODE GEN PURP 150V 200MA SOT323
SOT-23, 250V, 0.2A, SWITCHING DI
DIODE GEN PURP 150V 200MA SOT23
DIODE GP 200V 200MA SOT23-3
DIODE SOT-23 250V 0.2A 50NS
DIODE GEN PURP 250V 400MA SOT23
DIODE GEN PURP 250V 200MA SOT23
DIODE GEN PURP 250V 200MA SOT23